Właściciele OnTimeSupplies.com Sri Balasubramanian i Miles Young spędzili większość ostatniego tygodnia na targach TriMega/Independent Stationers EPIC 2014 na Florydzie. Wrócili zerknąwszy na naprawdę fajne materiały, które mogą wkrótce trafić do najbliższego biura!

Kolorowe tablice suchościeralne w Gandawie

Dzięki ośmiu opcjom kolorystycznym, te chłodne, szklane suche ścieracze pasują do dzisiejszych trendów w projektowaniu biur. Stanowią one idealne tło dla Twoich wspaniałych pomysłów.

Skoroszyty Super Durable Binders firmy Storex

Spoiwa Storex DURAGRIP są wyjątkowo wytrzymałe, co zapobiega ich rozdwajaniu i pękaniu. Gumowe zderzaki dodają dodatkowej ochrony, ponownie szorstkie traktowanie.

Tabliczki do logowania, które chronią prywatność pacjentów.

Te nowe formularze do logowania pacjentów z zakładkami są wyposażone w system odrywania numerów, który chroni prywatność pacjentów. Zamiast wołać imię i nazwisko pacjenta, gdy przyjdzie czas na wizytę u lekarza, zamiast tego wystarczy wywołać numer.

Wraparound Avery Labels

Unikatowy design opakowania stanowi miły akcent w mailingach i produktach. Ponadto są one wodoodporne i posiadają trwały klej, dzięki czemu można je przykleić praktycznie do wszystkiego.

Rozpuszczalne etykiety zabezpieczające żywność od Maco.

Nareszcie! Etykiety do słoików, które można od razu zmyć! Rozpuszczalne etykiety Maco Dissolvable Labels zmywają się ze szkła, plastiku, metalu i drewna w zaledwie kilka sekund.

Bluetooth Trackers by Smead

Lokalizatory Smead® Stick-N-Find Bluetooth Location Tracker pozwalają na wyszukiwanie, śledzenie i monitorowanie przedmiotów z Twojego smartfonu. Możesz je nakleić na klucze, bagaż, elektronikę - praktycznie wszystko, naprawdę.

Kolorowe długopisy Pilot wykonane z przetworzonych butelek z wodą.

Częścią linii produktów przyjaznych dla środowiska BEGREEN Pilot są długopisy B2P wykonane z butelek na wodę pochodzących z recyklingu - fakt ten znajduje odzwierciedlenie w unikalnym wzornictwie. Co najlepsze, nie trzeba czekać na te fajne, ekologiczne długopisy. Są one dostępne na OnTimeSupplies.com już teraz!