Ponowne otwarcie biura może przedstawić właścicielom i menedżerom firm długą listę trudnych kwestii do rozwiązania w większości przypadków, zwłaszcza jeśli zamknięcie było długotrwałe. Bezpieczne uruchomienie biura po kwarantannie wirusa, podobnie jak w przypadku koronaawirusa, jest jeszcze większym wyzwaniem. Ten prosty przewodnik dotyczący ponownego otwarcia biura zawiera jasne kroki, wskazówki i listę ważnych materiałów potrzebnych do odpowiedzialnego otwarcia Twojego miejsca pracy. Zabierz swoich pracowników z powrotem do pracy, zapewniając im bezpieczeństwo w nowo otwartym miejscu pracy, korzystając z odpowiednich porad i produktów.

Konfiguracja przestrzeni biurowej do ponownego otwarcia

Różne stany będą miały różne wytyczne dotyczące sposobu zarządzania i ponownego otwierania biura po złagodzeniu środków dotyczących zamknięcia COVID-19. Niezależnie od konkretnych wytycznych danego stanu, istnieją pewne podstawowe kroki, które możesz podjąć, aby uczynić swoje miejsce pracy bezpieczniejszym dla pracowników i wszystkich klientów lub kontrahentów, którzy odwiedzają Twoje biuro na miejscu.

  • Zapewnij miejsce na stanowiskach pracy, biurkach i kabinach. Trzymaj pracowników w odległości sześciu stóp (około dwóch metrów) od siebie. Możesz zainstalować przegrody z pleksiglasu lub plastiku pomiędzy biurkami w układzie otwartym lub tam, gdzie powierzchnia podłogi jest ograniczona. Zmień orientację biurek i monitorów, aby zwiększyć odległość pomiędzy ludźmi (szczególnie ich ustami i nosami). Zapewnij stację postojową przy wejściu do biura dla pracowników i gości, gdzie odkażą swoje ręce. Dobrym pomysłem jest również umieszczenie poza wejściem do biura dodatkowych znaków informacyjnych na temat tego, czego można się spodziewać w tym środowisku po przeprowadzeniu dowodu tożsamości. Informacje te powinny być oczywiste i jasne do przeczytania, wyszczególniać nowe zasady, których wszyscy powinni przestrzegać.

Zapewnij szkolenie w zakresie zasad POCOVID i protokołu miejsca pracy

Oprócz umieszczania informacji o tym, czego pracownicy powinni się spodziewać przy ponownym otwieraniu biura po epidemii koronaawirusa (i w trakcie jej trwania), należy zapewnić szkolenie na temat tego, czego pracownicy powinni się spodziewać w związku ze zmianami w sposobie funkcjonowania fizycznej przestrzeni biurowej. Najlepiej byłoby, gdyby większość tych szkoleń i informacji była dostarczana online lub pocztą elektroniczną w celu zapewnienia dostępności i uniknięcia konieczności gromadzenia się w dużych grupach. Oto kilka kluczowych protokołów społecznych, które należy rozważyć:

  • Instruowanie pracowników do częstego mycia rąk. Naucz ich, jak prawidłowo używać środków do higieny rąk i stacji do ich czyszczenia. Ogranicz liczbę osób, które jednocześnie korzystają z pomieszczeń socjalnych. Być może trzeba będzie zmienić etykietę przerw i dodać dodatkowe materiały. Na przykład, rozłóż na pół zaplanowane przerwy, zwiększ dostępność środków czyszczących i przestaw się na jednorazowe kubki, talerze i naczynia, aby uniknąć przypadkowego dzielenia się kubkiem do kawy.Instruuj i przypominaj pracownikom o zachowaniu społecznego dystansu. Kiedy są twarzą w twarz, ludzie często zapominają o zalecanych bezpiecznych dystansach i wpadają w stare nawyki.Rozstawiaj tablice z instrukcjami i przypomnieniami o tym, jak bezpiecznie kaszleć.Umieszczaj w całym biurze powiadomienia o odkażaniu rąk po kaszleniu.Po pracy, przynajmniej na razie, pomijaj po pracy napoje lub posiłki z kolegami. Pomoże to w utrzymaniu społecznego dystansu i zmniejszy ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

Dodaj dodatkowe środki sanitarne w całym biurze

W związku z nowym środowiskiem pracy COVID, oto kilka dodatkowych środków sanityzacyjnych, które należy rozważyć w biurze i wokół niego (w przypadku, gdy biuro znajduje się w pobliżu lub w części magazynu lub warsztatu):

  • Maski i rękawice do użycia w ciasnych miejscach lub podczas przenoszenia się z jednego miejsca do drugiego. Upewnij się, że ustawiłeś wiele miejsc/ stanowisk, gdzie pracownicy mogą zabrać swój jednorazowy sprzęt ochronny.Dozowniki do dezynfekcji rąk, zapasy środków dezynfekcyjnych i stanowiska dezynfekcji w całym biurze.Oznakowania i komunikaty zamontowane wokół biura przypominają wszystkim o konieczności częstego mycia rąk, a także instrukcje jak kaszleć i minimalizować rozprzestrzenianie się chorób.Materiały czyszczące łatwo dostępne do wycierania i dezynfekcji klawiatur, klamek i innych wspólnych powierzchni w nowoczesnym miejscu pracy wiele razy w ciągu dnia.Upewnij się, że systemy wentylacyjne w biurze działają prawidłowo, aby utrzymać powietrze w jak najczystszej postaci i wolne od zarazków.Nigdy nie dziel się kubkami, talerzami czy przyborami podczas przerwy w pracy. Używaj produktów jednorazowych lub zabieraj własne z domu.

Bezpieczne sprowadzanie pracowników z powrotem do biura

Zrozumiałe jest, że pracownicy mogą być przerażeni, chętni lub łączyć jedno i drugie po powrocie do biura. Oprócz kroków, które już nakreśliliśmy, pracownicy mogą wracać falami (tylko kilka na raz) w ciągu kilku dni lub tygodni, aby zmniejszyć stres związany z koniecznością powrotu wszystkich w tym samym dniu. W miarę możliwości można również wprowadzić przesunięte zmiany, aby zmniejszyć liczbę osób przebywających w danym miejscu w danym momencie.

Pracodawcy mogą zaoferować testowanie COVID w biurze (jeśli jest dostępny), wyeliminować lub zredukować liczbę spotkań osobistych, a także użyć narzędzi do wideokonferencji. Noś maski lub nawet okulary ochronne, jeśli i kiedy ludzie muszą się spotykać w bliższej odległości niż jest to obecnie zalecane.

Właściciele i menedżerowie firm mają wiele do przemyślenia przy ponownym otwieraniu biura, od nowych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i środków sanitarnych po stworzenie komfortowego środowiska, w którym pracownicy, jeśli poczują się źle, mogą natychmiast wrócić do domu. Świat zmienił się dzięki COVID-19, ale przy odrobinie cierpliwości i przygotowania, bezpieczne ponowne otwarcie biura jest dość prostym i łatwym do opanowania zadaniem.

To zdumiewające, jak wiele można osiągnąć, gdy idzie się z planem. Dobre zarządzanie czasem jest kluczem do sukcesu w każdym projekcie. Nic nie pomaga w utrzymaniu się na stanowisku lepiej niż staromodny planista dnia. Podejście nowego roku to dobry czas, aby go podnieść. Na stronie OnTimeSupplies.com znajdziesz wiele ofert na kalendarze i planery 2011.

Planery dzienne są dostępne w stylistyce planera dziennego, tygodniowego i miesięcznego i mieszczą się w dwóch głównych kategoriach. Atrament biurowy pokazuje, który styl planowania dnia najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Kalendarz spotkań

Planiści dzienni z kalendarzem spotkań lub książeczkami spotkań, pomogą Ci zorganizować dzień pracy. Niezależnie od tego, czy zarządzasz salonem, czy dyrektorem naczelnym jako asystent, chcesz, aby Twoja książka spotkań miała te same funkcje, co zwykły planista dnia, z dodatkową korzyścią w postaci kalendarza spotkań na godzinę.

Kalendarz planowania

Planery dzienne z kalendarzami planowania występują w różnych stylach i mają wiele nazwisk - studenckie planery, osobiste organizery, itp. - ale wszystkie one są zaprojektowane tak, aby pomóc ci śledzić twoje listy zadań, zarządzać twoim czasem i planować krótko- i długoterminowe projekty. Czy wybierzesz styl z codziennymi, tygodniowymi lub miesięcznymi stronami planera, twój nowy planer dzienny powinien mieć:

  • miejsce na zapisywanie notatek i przypomnień. Jeśli twój dzienny planista nie ma odpowiedniego miejsca na notatki, wypełni się krótkimi, kryptycznymi bazgrołami i ciasnym, nieczytelnym pismem odręcznym. Mając wystarczająco dużo miejsca na notatki, będziesz mógł rzeczywiście czytać swoje notatki, zamiast próbować nadać im znaczenie. sekcja z numerami telefonów i adresami. Nie pamiętasz niczyjego numeru telefonu, odkąd dziesięć lat temu kupiłeś telefon komórkowy - nie twojego szefa, nie najlepszego klienta, nie twojego dziecka. Korzystaj z kalendarza do tworzenia kopii zapasowych ważnych danych kontaktowych w dzienniku. duże strony kalendarza do szybkiego przeglądania. Twój planer dzienny powinien być wygodny w użyciu i do konsultacji, w przeciwnym razie nie będziesz go używał. odpowiedni kalendarz, np. kalendarz szkoły publicznej lub inny kalendarz akademicki, kalendarz fiskalny, itp. Bez względu na to, czego wymaga Twoja firma.

AT-A-GLANCE, Day Runner, DayMinder, Day-Timer i FranklinCovey tworzą wspaniałe dzienniki i książki spotkań 2011, które pomogą Ci być zorganizowanym przez cały rok. Zamów teraz na OnTimeSupplies.com, aby otrzymać wysyłkę tego samego dnia i rozpocząć nowy rok.

Cięcie kosztów jest zawsze priorytetem biznesowym. Inteligentny biznes przyjął szereg środków redukcji kosztów podczas tej recesji, od zdroworozsądkowych podejść, takich jak upewnienie się, że wszystkie komputery biurowe i światła są wyłączone na koniec dnia, do bardziej skomplikowanych podejść, w tym modernizacji sprzętu i inicjatyw ekologicznych. Zaciskaliśmy pasa również w domu, ponieważ wszyscy, właściciele firm i konsumenci, przetrwamy tę recesję.

Koszty druku są znaczącymi i powtarzającymi się wydatkami w domu i w biurze. Być może zaczęliście już myśleć przed drukowaniem i używaniem drukarek dwustronnych, które drukują po obu stronach strony. Wczoraj Associated Press zaoferowało kolejne praktyczne, oszczędzające pieniądze rozwiązanie, które możesz zastosować w domu i w pracy. Aby zaoszczędzić pieniądze na tuszu w drukarce, AP zaleca zmianę czcionki. Nie wiedziałem o tym, ale niektóre czcionki używają więcej atramentu do drukowania. Według AP, Century Gothic i Times New Roman używają najmniejszej ilości atramentu do druku. W rzeczywistości, Century Gothic zużywa 30% mniej tuszu niż Arial. W zależności od tego, jak duża jest twoja organizacja, wprowadzenie przełącznika może zaoszczędzić tysiące dolarów rocznie. Ponadto, czcionki Serif zużywają mniej atramentu niż czcionki Sans Serif, ponieważ linie znaków są zwykle cieńsze.

Artykuł AP zapewnia kilka więcej atramentu i rozwiązań oszczędzających pieniądze, które każde biuro może zastosować, w tym drukowanie w trybie roboczym, gdy tylko jest to możliwe. Oczywiście, najlepszym, najbardziej ekologicznym sposobem na obniżenie kosztów druku jest drukowanie w mniejszym stopniu. Przecież żyjemy w epoce technologicznej. Korzystaj z poczty elektronicznej.

Jeśli myślałeś, że po ukończeniu szkoły średniej zostawiłeś za sobą klikę i dramatyzm, to rzeczywistość świata pracy musiała być dla Ciebie zaskoczeniem. Za każdym razem, gdy weźmiesz tę samą grupę ludzi i zamkniesz ich razem w budynku osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu, sprawy będą się trochę włochate, zwłaszcza gdy dodasz konkurencję i hierarchię miejsca pracy. Niepowodzenie w poruszaniu się po scenie towarzyskiej w liceum oznacza po prostu, że nie będziesz mógł usiąść przy fajnym stole dzieciaka na lunch. Jeśli nie poradzisz sobie z polityką w swoim miejscu pracy, może to kosztować Twoją karierę w postaci utraconych awansów i złych relacji w pracy.

Officepolitics.com, świetny portal, który zawiera kolumnę z poradami, oferującą rozwiązania dla dylematów w miejscu pracy, niedawno opublikował list do czytelnika, w którym pewna kobieta powiedziała, że czuje się psychicznie poraniona przez ukąszenia i plotki w swoim biurze. Sformułowanie "polityka biurowa" pozostawia w ustach wszystkich zły gust, ale w rzeczywistości większość z nas musi w tym uczestniczyć, aby osiągnąć postęp i zostać zauważonym w pracy. Odnoszący sukcesy politycy biurowi nie są plotkarami ani kłusownikami; to ludzie, którzy rozumieją, że aktywne dążenie do władzy i prestiżu to tylko jeden z kroków do udanej kariery.

Jak więc zostać politykiem biurowym odnoszącym sukcesy? Louellen Essex, współautorka książki "Manager's Desktop Consultant": Just-in-Time Solutions to the Top People Problems That Keep You Up at Night", mówi jedna z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić, to naśladować osoby poruszające się i wstrząsające. "Pomyśl o grze w politykę biurową jako o strategii, dzięki której będziesz mógł uzyskać zasoby i wpływy potrzebne do osiągnięcia swoich celów. Najczęściej wygrywają ci, którzy są dyplomatyczni, szanują i budują koalicje z efektywnymi ludźmi", mówi na CNN.com. Essex oferuje więcej świetnych rad, w tym: nie daj się wciągnąć w tę czy inną frakcję i nie wahaj się mówić o swoich własnych sukcesach w miejscu pracy. Słowo ostrzeżenia - to, co poleca Essex, jest świetne. Bicie swoich współpracowników nie jest. Polityka biurowa jest po to, by rozwijać własną karierę, a nie przeszkadzać komuś innemu. Jeśli ciągle spowalniasz swoich współpracowników, wyglądasz nieprofesjonalnie i tworzysz nędzne środowisko pracy. Nie bądź taką osobą! Polityka biurowa również staje się paskudna, gdy staje się osobista. Z tego powodu ludzie z Suite101.com zalecają narysowanie jaskrawo czerwonej linii pomiędzy Twoim życiem zawodowym a prywatnym. W nowoczesnym biurze to także nie zaprzyjaźnianie się ze współpracownikami na Facebooku. Do tego właśnie służy stosunkowo stały LinkedIn.

Najlepszy sposób na bycie zwycięzcą polityki biurowej? Być dobrym pracownikiem. Przejmuj inicjatywę, wykonuj dobrze swoją pracę i mów o swoich sukcesach. To najlepszy sposób na oddzielenie się od stada.

PRNewsWire zamieścił ogłoszenie, że Stamps.com będzie współpracować z Avery Dennison, twórcą popularnej linii etykiet Avery, w celu zapewnienia kompleksowej obsługi internetowej firmy wysyłkowej i mailingowej. Z komunikatu prasowego:

Avery Dennison Office Products i Stamps.com ujawniły Desktop Postal Center jako część usługi Avery's Mailing Center, kompleksowy zestaw narzędzi i usług dla potrzeb wysyłkowych i mailingowych. Wspólnie sojusz Avery Dennison i Stamps.com zapewnia najwygodniejsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie pocztowe dla małych firm i profesjonalistów z sektora Home Office, pomagając im w realizacji wszystkich codziennych projektów wysyłkowych i mailingowych. Poprzez przekształcenie komputera/drukarki w maszynę wysyłkową, Desktop Postal Center może zaoszczędzić czas i zasoby poprzez dokładne obliczanie dokładnych opłat pocztowych przy użyciu skali pocztowej, automatyczną weryfikację adresów poprzez Stamps.com, śledzenie paczek za pomocą powiadomień e-mail i wyeliminowanie konieczności ponownego udawania się do urzędu pocztowego.

Tak więc w zasadzie, Stamps.com zapewnia pocztę, Avery zapewnia specjalne etykiety. Po prostu dodaj pieniądze do konta, wydrukuj etykiety wysyłkowe i zostaw paczki dla swojego operatora pocztowego. W sumie, fajny pomysł, który przyniósł ci zaufana marka. Być może wkrótce zabiorę go na jazdę próbną; dam wam znać, jak to działa!

Na stronie readingeagle.com znajduje się interesujący artykuł na temat tego, jak sprawić, by wasz domowy biznes działał mądrze i oszczędnie. Nie ma powodu, aby pracować zbyt ciężko; po to są nie-z pracy w domu! Sprawdź kilka ich przydatnych wskazówek:

Racjonalne wykorzystanie czasu Ponieważ nie potrafimy kontrolować czasu, możemy go efektywniej wykorzystać, ograniczając najpierw działania, które wymagają użycia czasu. Po drugie, możemy nauczyć się robić rzeczy w krótszym czasie. Następnym razem, gdy doświadczysz presji czasu, zadaj sobie dwa pytania: 1. Czy powinienem wykonywać tę czynność, czy to strata mojego czasu, czy to naprawdę ważne? 2. Jeśli musi to być zrobione, jak mogę to zrobić bardziej efektywnie?

Inne wskazówki na liście to wskazówki dotyczące wyjaśniania intencji, organizowania i rozwiązywania problemów. Muszę powiedzieć, że jedyną rzeczą, z którą czuję się winny jest przykład wysłania kogoś po papier i nie powiedzenie mu, jakiego rodzaju (co prowadzi do zamieszania i straty czasu). Wiesz, mam pomysł, w jaki sposób możesz być w stanie upewnić się, że zawsze masz potrzebne zapasy. Spróbuj niezawodnego, taniego, szybko wysyłającego towaru w sieci! Widzisz, ile czasu to zaoszczędziło? Ten jest za darmo, Reading Eagle.

Fajnie nas widzieć w wiadomościach! Na stronie PRNewsWire znajduje się informacja prasowa o naszej firmie macierzystej, OnTimeSupplies.com. Teraz normalnie staram się bagatelizować tę relację i skupiać się na najnowszych wiadomościach biurowych, ale to jest dość duża sprawa. Plus, to przyszło przez moją skrzynkę odbiorczą z jednego z moich różnych agregatorów wiadomości! To są wiadomości, ludzie! Poniżej, wydanie w całości:

Atlanta-based OnTimeSupplies.com przypisuje swoją obsługę klienta i konkurencyjne ceny za bycie uznanym przez magazyn Inc. za jedną z najszybciej rozwijających się prywatnych firm w kraju.

(PRNewsChannel) / 23 października 2009 / Atlanta, Ga. / Gdy kraj próbuje wydostać się z jednej z najgłębszych recesji ubiegłego stulecia, właścicielom firm jest wystarczająco ciężko utrzymać swoje firmy na powierzchni. Firma OnTimeSupplies.com, z siedzibą w Atlancie, zrobiła jednak coś więcej, kończąc fantastyczny rok fiskalny z wyborem do wyróżnionej firmy Inc. Lista 500 i uznanie za jedną z najszybciej rozwijających się firm w kraju, firma ogłosiła dzisiaj. Pracując ze wszystkim, od małych i dużych firm po organizacje charytatywne i rządowe agencje państwowe (GSA), firma OnTimeSupplies obsłużyła ponad 70.000 klientów w całym kraju w ciągu nieco ponad czterech lat działalności. Według Milesa Younga, prezesa OnTimeSupplies.com, tajemnicą niezwykłego rozwoju jego firmy było zobowiązanie się do "uczynienia każdego klienta klientem referencyjnym". "Rozwijamy się na poleceniach i to wszystko zaczyna się od naszej obsługi klienta", mówi Young. Nie jesteśmy zadowoleni z tego, że nasi klienci są po prostu "szczęśliwi". Chcemy, aby byli tak podekscytowani, że będą opowiadać innym o naszej działalności. Kierujemy się naszą obsługą klienta i to jest dla nas naprawdę opłacalne". Internetowy punkt sprzedaży materiałów biurowych zbudował swoją filozofię, aby cieszyć się najbardziej udanym rokiem podatkowym w historii firmy. OnTimeSupplies wzrósł o ponad 830% i odnotował wzrost przychodów o ponad 2,3 miliona dolarów, aby zarobić miejsce w prestiżowej firmie Inc. Lista 500. "Jesteśmy podekscytowani, że zostaniemy wyróżnieni", mówi Young. "To ogromne potwierdzenie konsekwentnej, ciężkiej pracy, którą wkładamy w zapewnienie naszym klientom jak najlepszego doświadczenia". Young i jego firma zostali oficjalnie uznani za jedną z 500 najszybciej rozwijających się prywatnych firm w kraju przez magazyn Inc. 500|5000 Konferencja i ceremonia rozdania nagród odbyła się w National Harbor, Md. we wrześniu. O OntimeSupplies.com: Założony w 2004 roku, OnTimeSupplies.com jest kompleksowym sklepem z artykułami biurowymi, który szczyci się obsługą klienta i szybką, niezawodną dostawą. Firma oferuje wszystko, od materiałów biurowych GSA po meble biurowe, a nawet oferuje kreatywne opcje cenowe na hurtowe materiały biurowe i produkty wycofane z odprawy celnej, aby pomóc w tej trudnej sytuacji ekonomicznej. OnTimeSuppiles.com obsłużył ponad 70.000 klientów i odnotował znaczący wzrost w 2008 roku. Kontakt: Email: marketing@ontimesupplies.com Telefon: (866) 501-6055 Web: www.OntimeSupplies.com

Po prostu fyi, wybranie do INC 500 to nie mały interes. To tylko jedna z tych rzeczy, które sprawiają, że cieszę się, że mogę pracować dla renomowanej, rzetelnej firmy, która dba o swoich klientów: wy też się nami opiekujecie. Dziękuję za wsparcie i szukam bardziej ekscytujących zmian w najbliższej przyszłości!

A może choć raz dobre wieści? Właśnie na łamach Reutersa, EXPO® (prawdopodobnie najbardziej znana z produktów do suchego wymazywania i podlegająca tym samym parasolom korporacyjnym Rubbermaid, co Sharpie®, Rolodex® i inne) ogłosiła, że Peter Torres z Davie, Fla., jest laureatem głównej nagrody EXPO Nadzwyczajnego Edukatora.

To, co mnie tak cieszy z tej historii, to fakt, że wybrali nauczyciela, który pracuje nad wpajaniem podstaw gramatyki (co uważam za niesamowite!) i łamaniem "text speak", takich jak używanie "u" dla "ciebie" i tak dalej (co uważam za irytujące!) w klasie pełnej siódmej klasy.

Według Torres, jest czas i miejsce na "text speak" - używając skrótu "u" dla "you," na przykład - w dzisiejszym świecie telefonii komórkowej. Jednak w klasie twierdzi, że coraz częstsze wykorzystywanie przez uczniów wiadomości tekstowych do komunikacji nabrało jeszcze większego znaczenia, ponieważ może to również hamować ich rozwój akademicki. Dodaje, że wielu uczniów umieszcza "język tekstowy" w swoich materiałach pisemnych i prezentacjach. "Dzieci w dzisiejszych czasach nie wiedzą, jak mówić przed ludźmi", mówi Torres. "Mogą się wypowiadać poza szkołą, ale mają problemy z porozumiewaniem się na piśmie lub w przypadku pytań zadawanych przez dorosłych". Torres, który jest profesjonalnym DJ-em na boku, wykorzystuje swoje umiejętności rozrywkowe, aby utrzymać dynamiczne, wciągające i skoncentrowane na sprawach fundamentalnych jednostki sztuki językowej. Jego plany lekcji zawierają wszystko, począwszy od wyzwań dla uczniów, poprzez korektę gramatyki stosowanej w tekstach rap, aż po wykorzystanie znanych powieści czarodziejskich w celu odblokowania ukrytych znaczeń wybranej prozy.

Artykuł mówi dalej, że Torres został wybrany spośród setek nauczycieli nominowanych przez uczniów i rodziców w całym kraju. Otrzyma on 5000 dolarów w gotówce, roczną dostawę produktów EXPO dla swojej szkoły, zestaw mimio® Interactive Plus Capture za 900 dolarów oraz "wycieczkę w teren" dla dwóch osób do Los Angeles lub Nowego Jorku, aby wziąć udział w nagraniu NBC Late Night Talk Show.

Jak wynika z badań przeprowadzonych w 2001 r. przez National Education Association, nauczyciele każdego roku wydają setki dolarów z własnych pieniędzy na artykuły szkolne - średnio odpowiednio 523 i 465 dolarów w dużych i średnich systemach szkolnych. Nadzwyczajna Nagroda dla Edukatorów EXPO to sposób, w jaki EXPO pomaga nauczycielom pokryć część tych kosztów, a my im to oddajemy cześć.

Post-Crescent prowadzi ciekawy blog opisujący, jak niektóre mniejsze lub lokalne firmy radzą sobie ze spowolnieniem gospodarczym. Oprócz firm zwalniających pracowników, wprowadzających rotacyjne okresy przerw w pracy i redukujących powierzchnię biurową, wyobrażają sobie one również, jak zarządzają materiałami biurowymi (temat bliski i drogi mojemu sercu):

Dla krajowego dystrybutora było to kwestią powrotu do podstaw. Po pierwsze, scentralizowali materiały biurowe w jednym miejscu, aby wyeliminować wszystkie "prywatne zapasy" materiałów, które kosztują więcej i w rezultacie uzyskali więcej materiałów (np. zszywek i spinaczy), niż można by użyć w ciągu całego życia.

Jest to interesujący przykład tego, jak niektóre firmy radzą sobie z budżetem na materiały biurowe. Kiedy mamy wiele małych biur, wydaje się, że ludzie myślą, iż sensowne jest, aby każde biuro kupowało swoje własne materiały, często w lokalnym sklepie z cegłą i zaprawą murarską. Ale jeśli znalazłeś firmę, która wysyłała towary szybko, na terenie całego kraju i oferowała zniżki hurtowe, dlaczego po prostu nie skorzystać z nich wyłącznie?

Każde biuro może skorzystać z konta firmowego i otrzymać dokładnie to, czego potrzebuje, kiedy tego potrzebuje. Nie ma potrzeby, aby małe kieszenie dodatkowych materiałów, nie ma potrzeby, aby scentralizowane centrum biurowe. Albo raczej, firma będzie centrum, i zrobić całą pracę dla Ciebie. Brzmi nieźle, co?

Richmond Times-Dispatch ma ciekawy artykuł o telepracy na potencjalne korzyści dla pracodawców.

Pokazują one w nim Virginia Department of Taxation, który niedawno przeprowadził się do digitalizacji swoich biur, wysyłając niektórych pracowników do domu przygotowanych do telepracy.

Przeprowadzka ta pozwoliła im zaoszczędzić ponad 130.000 dolarów rocznie na kosztach czynszu, mediów i innych, choć nie obyło się bez wstępnych zastrzeżeń:

Jest to początkowy wydatek pieniędzy. Twoja firma będzie musiała wyposażyć telepracowników w wszystko, co jest potrzebne do wykonywania ich pracy na przykład w domu: Komputer osobisty, laptop i stacja dokująca, biznesowa linia telefoniczna, niszczarka, faks, drukarka, kopiarka, serwis internetowy i materiały biurowe. Ponadto, musi on zapewnić, że jego system komputerowy ma "warstwa po warstwie" bezpieczeństwa i możliwość stosowania łatek w celu ochrony przed wirusami, powiedział Bowen.

Zawsze byłem wielkim zwolennikiem pracy - od modelu domowego, i miło jest widzieć firmy, które się tym zajmują. Czuję, że z odpowiednim sprzętem, nie ma nic, czego nie można zrobić w domu, co można by zrobić w biurze.

Oczywiście, nie jest to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, ale w tych trudnych ekonomicznie czasach, wydaje się, że ruch więcej należy rozważyć przed uciekaniem się do zwolnień (lub, niebo zabrania, kupując mniej materiałów biurowych).