Istnieje wiele rodzajów sejfów na sprzedaż. Od najnowocześniejszych jednostek biometrycznych do ekonomicznych sejfów do domu, masz wiele opcji do wyboru przy wyborze idealnego produktu dla Twoich potrzeb bezpieczeństwa.

Jednym z terminów, które możesz usłyszeć, lub może myśleć o zakupie sejfu, jest "wysokie bezpieczeństwo". Wybacz, że myślisz, że obejmuje to wszystkie sejfy. Dlaczego nie zawsze kupowałbyś sejf o wysokim poziomie zabezpieczeń?

Czy nie o to chodzi w sejfie?

Podczas gdy wszystkie dobrej jakości sejfy - takie jak te sprzedawane w All About Safes - mają silne zabezpieczenia, aby chronić Twoje cenne przedmioty, niektóre z nich są cięte ponad resztą. Znane również jako sejfy o maksymalnym zabezpieczeniu, te jednostki wykraczają poza Twoje tradycyjne środki bezpieczeństwa.

Jakie są więc różnice i czy to jest właśnie ten rodzaj sejfu, którego potrzebujesz?

Zdefiniowanie sejfu o wysokim poziomie bezpieczeństwa

Wysokie bezpieczeństwo, czyli maksymalne bezpieczeństwo, zabiera nowoczesne, wartościowe zabezpieczenie i wrzuca je na wysoki bieg. Traktujcie te sejfy jak Ferrari świata bezpieczeństwa. Ale co odróżnia je od reszty?

  • Kontrole dostępu:

Sejfy o wysokim stopniu ochrony są zaprojektowane tak, aby za wszelką cenę chronić nieupoważnione osoby. W związku z tym producenci rzadko są zadowoleni z jednej tylko metody dostępu. Często zdarza się, że w sejfach o wysokim poziomie zabezpieczeń stosuje się wiele poziomów kontroli dostępu i mechanizmów blokujących - może to być dowolna kombinacja kodów kreskowych, kluczy fizycznych, biometrycznych systemów wejścia, zamków szyfrowych i innych.

  • Funkcje bezpieczeństwa:

Twój standardowy sejf jest bezpieczny, ale Twój sejf o wysokim poziomie bezpieczeństwa jest nierozłącznie bezpieczny. Kup odpowiednią jednostkę maksymalnego zabezpieczenia, a Twój produkt będzie zawierał takie funkcje, jak ukierunkowana technologia ochrony przed wywierceniem otworów, zwiększona grubość obudowy i waga betonu, aby nikt nie mógł usunąć Twojego sejfu bez użycia urządzeń mechanicznych.

  • Gwarancje ochrony aktywów:

Kupując maksymalny sejf zabezpieczający, często robisz to w celu ochrony bardzo wartościowych przedmiotów lub aktywów. Aby zapewnić, że urządzenia te są w stanie wykonać zamierzone zadanie, producenci będą je produkować zgodnie z normami znanymi jako Eurograde. Oznacza to, że wartość przedmiotów, które można ubezpieczyć w sejfie, jest określona liczbowo. Im wyższą wartość może zagwarantować sejf, tym większe jest bezpieczeństwo. Najlepsze sejfy o maksymalnym zabezpieczeniu mogą zabezpieczyć przedmioty o wartości do 2,5 miliona funtów, co wyraźnie pokazuje ich zalety w porównaniu z innymi produktami na rynku.

  • Buduj jakość:

W All About Safes, nigdy nie będziemy mieć na magazynie przedmiotów niskiej jakości, ale nie oznacza to, że niektóre sejfy nie są zestawiane lepiej niż inne. Aby zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo, jednostki o najwyższym poziomie zabezpieczeń będą produkowane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, montowane przez ekspertów i sprawdzane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami certyfikacji.

Kto potrzebuje maksymalnego bezpieczeństwa?

Sejfy o wysokim poziomie bezpieczeństwa nie są dla wszystkich. Choć są one najlepszym zabezpieczeniem dla cennych przedmiotów w przypadku kradzieży lub uszkodzenia, często stanowią również najdroższą opcję. Sejfy o maksymalnym zabezpieczeniu są inwestycją. Inwestycja, która zapewni bezpieczeństwo Twojej własności. Ale sejf o wysokim poziomie bezpieczeństwa nie zawsze jest potrzebny, a czasami jest.

Kto więc powinien rozważyć zakup tego typu urządzenia?

  • Firmy .:

Obiekty biznesowe to częściej miejsca, które zawierają bardzo cenne przedmioty. Ten parasolowy termin obejmuje wiele rzeczy, od delikatnych teczek, poufnych dokumentów i aktywów prawnych po sprzęt, narzędzia, a nawet gotówkę. Wiele z tych rzeczy ma zasadnicze znaczenie dla pomyślnego funkcjonowania i rentowności. Strata, kradzież lub uszkodzenie mogą spowodować poważne trudności. Wysokie zabezpieczenia mogą stanowić absolutnie niezbędny czynnik zwiększający bezpieczeństwo, który pomaga utrzymać sprawne funkcjonowanie firmy. Ponieważ połowa przedsiębiorstw w pewnym momencie swojego życia padła ofiarą przestępstwa, podjęcie wszelkich niezbędnych środków ostrożności nie może być ważniejsze.

  • Domy o wysokiej wartości:

Domy o wysokiej wartości, takie jak duże osiedla, rezydencje lub posiadłości w centrum miasta, zawierają zazwyczaj większą ilość drogich przedmiotów niż przeciętny dom. Osoby o wysokiej wartości będą posiadały przedmioty o wyższej wartości, które nie tylko są trudniejsze do ubezpieczenia, ale również bardziej pożądane przez przestępców. Utrzymywanie bezpiecznych przedmiotów będzie wymagało najlepszych zabezpieczeń, jakie można kupić. Podczas gdy można korzystać z technologii CCTV i najnowocześniejszych systemów alarmowych, maksymalne bezpieczeństwo nie może być pobite, jeśli chodzi o fizyczne zatrzymanie usuwania cennego mienia.

  • Poszczególne drogie przedmioty:

Nie musisz być wyjątkowo bogaty, aby posiadać przedmioty o wysokiej wartości. Wiele osób posiada przedmioty o wysokiej wartości lub aktywa, które zakupiły jednorazowo lub zostały przekazane w prezencie. Przedmioty te mogą mieć również wartość sentymentalną, która wykracza poza wszelkie koszty detaliczne, np. pamiątki rodzinne. Jeśli posiadasz coś, co ma poważną wartość pieniężną lub osobistą, coś, co jest całkowicie niezastąpione, najlepszym sposobem na zabezpieczenie jest kupno sejfu o wysokiej wartości.

Gdzie można kupić sejf High Security?

Sejfy o wysokim poziomie zabezpieczeń, bardziej niż jakikolwiek inny rodzaj sejfu, są wyspecjalizowanymi jednostkami. Ich gwarancja jakości, wartości, innowacji i wymagań dotyczących zabezpieczenia przedmiotów o wysokiej wartości oznacza, że prawdopodobnie nie znajdziesz ich w swoim typowym domu towarowym lub na stronie internetowej sklepu.